Gazelle Orange C8 HMB 8 versnellingen met Hydraulische schijfremmen


Informatie

Een zithouding met overzicht, een degelijk hydraulisch remsysteem, slijtvaste handvatten met veel grip én bovendien gemakkelijk op- en afstappen. In alles is de Orange C8 betrouwbaar. In combinatie met de solide Bosch Active Line Plus (50Nm) middenmotor, acht versnellingen, verende onderdelen en traploos verstelbare stuurpen is de fiets multifunctioneel. Een echte allrounder die je overal mee naartoe neemt. Inclusief accu 400 Wh (te upgraden naar 500 Wh) Display: Purion 200


Specificaties

Merk:Gazelle
Model:Orange C8 HMB
Staat:Nieuw
Maat:49 cm
Versnellingen:8
Voorraad:
Art. nummer:55522
Frametype:Lage instap
Versnellingen:8
Kleur:saturn blue mat
Wielmaat:28 inch
Remmen (achter):Tektro
Alle specificaties tonen

Framemaat Calculator



De berekening is indicatief. Wilt u er zeker van zijn dat de framemaat bij u past kom dan even naar onze winkel om de juiste framemaat te berekenen.



Kies je frame

Lage instap

Kies je kleur

saturn blue mat

Kies je maat

49cm

Prijs

€ 2.999,-
€ 2.799,-
Prijs per maand klik hier.



Accukeuze




Fabrikant / importeur:
Koninklijke Gazelle N.V.
https://www.gazelle.nl


PDF Printkaart
Om een PDF Printkaart van deze fiets te printen of te bekijken heeft u Adobe Reader® nodig. Indien deze niet op uw systeem aanwezig is, kunt u deze gratis downloaden op de website van Adobe.


Deel het met uw vrienden!